at icon
biuro@greto.com.pl
phone icon
+48 791 050 578
Flaga Unii Europejskiej
EN
Panele fotowoltaiczne Trina Solar Vertex w ofercie Greto Polska!
baner na blogu
Trina Solar w ofercie Greto Polska!

Dla tych, którzy szukają niezawodnych rozwiązań w zakresie PV, mamy dobrą wiadomość – Jako autoryzowany dystrybutor Greto wprowadziło do swojej oferty panele od renomowanego producenta Trina Solar. W tym artykule przyjrzymy się weźmiemy pod lupę produkty tej firmy i sprawdzimy dlaczego zaufały im tysiące instalatorów OZE

Firma Trina Solar to globalny lider będący jednym z największych producentów paneli fotowoltaicznych na świecie.  Firma działa od 1997 roku i ma bogatą historię i wieloletnie doświadczenie w branży fotowoltaicznej.

Zalety Techniczne Paneli Fotowoltaicznych Trina Solar

Wysoka Wydajność Konwersji Trina:

Monokrystalicze panele fotowoltaiczne Trina Vertex wykorzystują zaawansowane technologie, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie energii słonecznej. Wysoka wydajność konwersji oznacza, że można uzyskać więcej energii elektrycznej z mniejszej powierzchni paneli, co jest istotne zwłaszcza w przypadku niewielkich dachów. Moduły Triny posiadają również technologię multi-busbar (MBB) wpływa na niższe ryzyko mikropęknięć, wolniejszą degradację modułu, a także na mniejsze straty.

Innowacyjna Technologia Ogniw:

Trina Solar inwestuje w badania i rozwijanie innowacyjnych technologii ogniw fotowoltaicznych. Ich panele są wyposażone w zaawansowane ogniwa, które są odporne na warunki atmosferyczne, co zwiększa ich trwałość i niezawodność.

Optymalne Parametry Techniczne i szeroki wybór:

W ofercie Trina Solar znajdują się panele o różnych parametrach technicznych, co pozwala dostosować je do konkretnej instalacji. To oznacza, że można znaleźć panele o odpowiedniej mocy, napięciu i wymiarach, aby idealnie pasowały do projektu fotowoltaicznego. W ofercie Triny znajdziecie zarówno w wersji monofacial (monokrystaliczny), jak i bifacial, technologii half-cut multi busbar oraz panele P-Type oraz N-Type oraz w każdej wersji koloru ramy: black frame (czarna rama), silver frame (srebrna rama), fullblack

Długoterminowa Gwarancja:

Trina Solar oferuje długoterminową gwarancję na swoje panele (15 lat na produkt i 25 na wydajność), co daje klientom końcowym pewność, że ich inwestycja w energię słoneczną będzie trwała i opłacalna przez wiele lat.

Kompatybilność:

Moduł jest kompatybilny z najpopularniejszymi producentami falowników (pasuje do niego praktycznie każdy inwerter), optymalizatorów oraz systemów montażowych.

Korzystna degradacja w czasie:

W 1 roku degradacja w czasie wynosi <2%, a przez kolejne lata 0,55%, Po 25 latach użytkownik ma gwarancję mocy na poziomie 84,8% wartości pierwotnej, co sprawia że ma pewność że moduły będą mu służyły długo i wydajnie.

Dowód Na Jakość:

Osiągnięcia w zakresie sprawności można potwierdzić badaniami wielu pracowni badawczych. W ciągu ostatnich dwóch dekad Trina Solar zdobyła wiele certyfikatów i nagród za jakość swoich produktów, co stanowi dodatkowy dowód na ich niezawodność oraz inwestycje w ciągłe badania i rozwój nowych technologii. Trina Solar wyznacza również standardy, jeżeli chodzi o gwarancję, ponieważ ich panele słoneczne wyróżniają się 25-letnią gwarancją na produkt. Panele fotowoltaiczne Trina Solar znajdują się również na prestiżowej liście Tier-1.

Podsumowanie - moduły fotowoltaiczne Trina

Dodanie paneli fotowoltaicznych od Trina Solar do oferty Greto to znaczący krok w kierunku dostarczania klientom najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań w dziedzinie fotowoltaiki. Dzięki zaletom technicznym, takim jak wysoka wydajność, innowacyjna technologia ogniw i długoterminowa gwarancja, panele Trina Solar stanowią atrakcyjną opcję dla tych, którzy szukają modułów fotowoltaicznych na długie lata.

Panele fotowoltaiczne z serii Vertex S stanowią wszechstronne rozwiązanie idealnie dopasowane do instalacji fotowoltaicznych montowanych zarówno na dachach budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych. Te panele zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o pełnej kompatybilności z istniejącymi optymalizatorami, falownikami oraz różnymi systemami montażowymi, co sprawia, że są łatwe do integracji i efektywnego wykorzystania w różnych konfiguracjach fotowoltaicznych.

W ofercie Greto znajdziesz szeroki wybór modułów Trina w ilościach kontenerowych. Produkty znajdziesz pod TYM adresem. Jeśli jesteś instalatorem to zaproponujemy Ci optymalne rozwiązanie na panele PV.

Zobacz wszystkie artykuły >